Nemovitosti

Celkem 13 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Renata Zimová
Renata Zimová
telefon: +420777889077
prodej@kp-property.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte:

* Vaše jméno
* Váš email
* Telefon
* Váš vzkaz
 
  Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Prodej lukrativního stavebího pozemku 4281 m2, Kostelec nad Černými lesy, Praha východ

Cena:
7.200 Kč za m2
v četně provize RK a právního servisu
v četně provize RK a právního servisu
Popis nemovitosti:

Zprostředkujeme vám prodej krásného a rozsáhlého stavebního pozemku ve vyhledávané a klidné lokalitě Kostelec nad Černými lesy. Tento pozemek je jedinečný nejen svou velikostí, polohou (cca 30 km východně od Prahy) ale i umístěním v samotné obci. Pozemek o rozloze 4281 m2 je obklopen zelenými stromy a zelení. Samotný pozemek se nachází vedle lesa a nabízí bydlení v absolutním klidu a soukromí. Přesto je tento pozemek v docházkové vzdálenosti do centra obce, kde je veškerá občanská vybavenost. Uzemním plánem je tento pozemek určen ke stavbě rodinného domu, který zde byl také již plánován a byla provedena samotná studie jeho umístění. Zároveň je zpracován projekt, který by mohl být pro nového majitele i velkou inspirací. V současné době je zažádáno o stavební povolení, které je ve zpracování. Oplocený pozemek je mírně svažitý a celý den prosluněný sluncem. Součástí pozemku je malý domek, který je možné využít jako dům pro návštěvy. Tento domek se v současné době využívá k rekreaci a to celoročně. V domě je zavedena elektřina a dům je napojen na studnu, která je na pozemku. Odpad je řešen jímkou. V projektu nového domu je odpad řešen ČOV. Pozemek je tedy připraven k okamžité stavbě rodinného domu. Vstup na pozemek je z obecní komunikace. Díky své velikosti je možné tento pozemek rozdělit na dvě samostatné stavební parcely se samostatným vstupem za podmínky minimální plochy jednoho pozemku 1990 m2. Toto je stanoveno ÚP.
Cena pozemku je stanovena na částku 7.200,– kč/m2. V případě že by kupní cena byla hrazena bez hypotečního úvěru je cena snížena na 7050,– kč/m2.
Tento pozemek, díky své poloze, můžeme jen vřele doporučit. Velkým plusem tohoto pozemku je i skutečnost, že zde bylo již provedeno několik úkonů k realizaci výstavby rodinného domu včetně probíhající žádosti o stavební povolení. Více informací vám rádi podáme při osobní prohlídce.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
47
Typ pozemku:
Bydlení
Operace:
Prodej
Adresa:
Kostelec nad Černými lesy
Plocha pozemku:
4281 m2
Umístění objektu:
okraj obce
Info od makléře:
Krásný pozemek ve vyhledávané a klidné lokalitě s připraveným projektem a žádostí o stavební povolením. tento pozemek je možné rozdělit.
2|approximate|Kostelec nad Černými lesy, Czech Republic, okres Praha-východ
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Kostelec nad Černými lesy, Czech Republic, okres Praha-východ